Turtingas laisvalaikis kartu

Keramika A.K.

Sveiki.

 Esu Kristina Alšauskienė – keramikė. Man malonu, kad esate mano internetinėje galerijoje. Turbūt neklystu manydama, kad Jūsų mėgstamiausia kava iš puodelio, kurį susikūrėte savo rankomis,  o akis mėgsta pasivaikščioti“ neįprastos formos ir linijos paveiksle. Mes tikrai žingsniuojame ta pačia linkme – keramikos keliu. Jis užburia, įtraukia į kūrybinį procesą tiek profesionalą, tiek pradedantįjį, tiek nieko apie keramiką nežinantįjį. Keramika ypatinga, savyje gebanti sujungti daugybę meno rūšių. Todėl ji man artima.

   Mano kūriniai – suvenyrai, indai, papuošalai ir didelės interjero detalės. Džiaugiuosi, tiek savo, tiek kito širdį galėdama pradžiuginti kūrinio formos, faktūros ir spalvos sinteze. Visada malonu, kai žiūrovas mano darbuose randa save.

   Keramiką pažinau dar vaikystėje, kai senas amatininkas savo dirbtuvėje leido sukurti pirmąjį mano molinį darbelį. Nuo tada keramika tapo ir mano stichija, ir kelias.

   Nuo 2006 m. dalyvauju profesionaliosios keramikos parodose Lietuvoje.

   2008 m.  baigiau Kauno kolegijos dekoratyvinės keramikos plastikos studijų kryptį ir įgijau dailės profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį. 

   2011m. baigiau Vilniaus Edukologijos Universitetą ir įgijau dailės bakalauro laipsnį ir mokytojos kvalifikaciją.

    2016 m. Dailininkų sąjungos narė.

   Dabar keramikos teikiamu džiaugsmu dalinuosi su vaikais – meno tyrinėtojais, atrandančiais laimės, fantazijos ir pasididžiavimo pačiuose mažiausiuose dalykuose. Su kiekvieno vaiko atradimu augame kartu. Jau keletą metų vedu keramikos užsiėmimus ikimokyklinio amžiaus ir pradinių klasių moksleiviams. Įkvėpimu, lyg dovana, dalinuosi ir su jais.

Antuano de Sent-Egziuperi žodžiais kviečiu dar kiek pabūti manojoje oazėje. O gal ir surasti čia savąją: 

 - "Išlaisvink žmogų, ir jis pradės kurti.


Visos teisės priklauso www.keramikaak.lt. Draudžiama be raštiško savininko leidimo naudoti ir/ar platinti šioje interneto svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją žiniasklaidos priemonėse bei kitose interneto svetainėse.