Turtingas laisvalaikis kartu

Keramika A.K.

Keramikos dienos centre AK visus metus vyksta edukacinės programos vaikas, šeimoms, moksleiviams, suaugusiems, kolektyvams. Jūsų šventės organizavimas su menine veikla praturtins kiekvieną šventė, nesvarbu ar tai išleistuvės iš mokyklos, darželio, ar kolektyvo susitikimas neformalioje aplinkoje. Renginiams pritaikome edukaciją pagal Jūsų poreikius ir sukuriame meninę aplinką. Edukacinės programos galimos ne tik Kaune bet ir Jūsų pageidaujamoje vietoje. Daugiau informacijos apie edukacijas mūsų fasebook profilyje.


Keramikos edukacija (baltas molis) 

Keramikos dirbtuvės skirtos tiek pažengusiems, tiek pirmą kartą norintiems išbandyti šį amatą. Kartu mes galime ne tik kurti bet ir atrasti naujų potyrių. Jauki popietė su arbata garantuojama. Lipdome iš balto molio, darbai po nulipdymo yra išdegami su glazūra. Tinka visoms amžių grupėms.

edukacijos suaugusiems, edukacijos mokiniams, lipdymas iš molio edukacija stovykloms, edukacijos šeimai, edukacijos kolektyvui  keramikos lipdymas gamtoje, keramikos seminarai, keramikos kursai

Stiklo mozaika

MOZAIKA vadinama - įmantriu menu, įspūdinga puošybos technika, kurios dirbiniai patys patvariausi ir išlikę net nuo Antikos laikų. Mes prisiliesime prie stiklo mozaikos kūrimo ir kūrybinių dirbtuvių metu susikursime įmantrų mozaikos darbą.
*Kūrybinių dirbtuvių metu išgirsite kaip dekoruoti jau nusidėvėjusius namų daiktus.
*Kaip įdomiai ir praktiškai naudoti antrines žaliavas mozaikos kūrime.
*Kaip mozaiką praktiškai ir meniškai naudoti savo interjere ir eksterjere.

Tinka visoms amžių grupėms. Kūrinio sudėtingumą pritaikome pagal grupės amžių.

stiklo mozaika mokykloms, stiklo mozaikos dirbtuvės  mozaikos kursai, mozaikos menas  mozaikos kūrimas, mozaika interjere, mozaikos menas

Tapyba spalvotu smeliu

Ši technika yra skirta lavinti smegenų veiklą, motoriką, skatinti susikaupimą, vaizduotę, padėti koncentruoti dėmesį bei, per piešinį, vystyti sugebėjimą išreikšti save.
Suaugusiems, tai vienas iš terapijos būdų nugalėti stresą ir leisti kūnui atsipalaiduoti. Čia kaip vasara prie Jūros – teigiamos emocijos išlieka visus metus.
Su savo mažaisiais meno mylėtojais kursite bendrą arba pasirinktinai atskirą smėlio piešinį. Komponuosite, eskizuosite, tarsitės, vieni kitiems padėsite. Bendra veikla – stiprina draugystę. Ir nesvarbu ar Jums 4 ar 104, ši veikla tinka visoms amžių grupėms.

piešimas spalvotu smėliu Kaune, spalvoto smėlio edukacija mokykloms, darželiams  spalvoto smėlio tapyba, spalvotas smėlis vaikams  spalvotas smėlis Kaune, spalvotas smėlis, kuriame iš spalvoto smėlio   mandalų piešimas spalvotu smėliu, mandalų kūrimas Kaune, keramikos studijoje spalvotas smėlis

Keramikinių lėkščių dekoravimas

Keramikos studijoje galime ne tik lipdyti bet ir dekoruoti, išpiešti jau pasirinktus pusgaminius. Profesionalo rankomis nužiestos lėkštės gali tapti nauja jūsų namų puošmena ar puikia dovana, tik beliks jas išmarginti savo sugalvotu dekoru. Ir tikrai nebūtina mokėti piešti, viskas daug paprasčiau nei tikitės, tik rezultatas visada pradžiugina. Kūriniai yra išdegami ir padengiami glazūra. Tinka naudoti buityje. Subalansuota suaugusiems, šeimai ir vaikams.

darbo kolektyvų šventės, edukacijos kolektyvams, edukacijos šeimai


Dekupažo edukacija (puzle dekoravimas)

Keramikos dienos centre AK išmoksite kaip įdomiai ir originaliai dekoruoti medinę puzlę, kuri žinoma po edukacijos atiteks autoriui. Edukacija labai tinka teminėms šventėms ( Velykoms, Mamos, Tėčio dienai, gimtadienio šventėms) Tinka vaikams, šeimoms.

dekupažas vaikams, vaikų gimtadienio šventei, įdomios šventės vaikas Kaune

Visos teisės priklauso www.keramikaak.lt. Draudžiama be raštiško savininko leidimo naudoti ir/ar platinti šioje interneto svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją žiniasklaidos priemonėse bei kitose interneto svetainėse.