Turtingas laisvalaikis kartu

Keramika A.K.

 

Jei su klase, grupe, kolektyvu planuojate išvykti į ekskursija ir dar  nežinote ką įdomaus būtų galima nuveikti, kviečiame į Keramikos dienos centrą AK pasimokyti keramikos paslapčių.

Kam?

 Edukacinė programa "Keramikos paslaptys“ skirta įvairioms amžių grupėms nuo 4 m.

Ką veiksime?

Keramikos edukacija, tai puiki  galimybė sužinosite apie keramikos amatą, susipažinsite su molio savybėmis, taip pat išbandyti  kaip gimsta keramikos darbai. Galėsite išsirinkti renginio temą arba ją pritaikysime prie Jūsų pamokos idėjos ir edukacinio užsiėmimo dalyvių amžiaus. Aptarsime keramikos gamybos etapus, išbandysime įrankius, išgirsite keramikos atsiradimo istorija.  Gerai leisdami laiką su vadovės pagalba išpildyti savo sumanymus. Prie puodelio arbatos, su pasišnekėjimais ir šypsenomis galėsime pasidžiaugti savo sukurtu rezultatu. Kadangi keramika po nulipdymo reikia išdžiovinti ir išdegti, tai Jūsų sukurtus darbus įteiksime po 2 savaičių jau su glazūra.

Kada?

Jums patogiu metu, pagal iš anksto suderintą laiką. Kreipkitės nurodytais kontaktais.

Kiek ?

Kaina -  nuo 4.80 iki 6 eu. vaikui. Kaina priklauso nuo ekskursijos dalyvių skaičiaus.

Kur?

Keramikos dienos centras AK yra įsikūręs meniškoje aplinkoje, galerijoje. Putvinskio g. 42 Kaune. Galime atvykti ir pas Jūs į įstaigą.


->Mūsų darbų galerija<-


Visos teisės priklauso www.keramikaak.lt. Draudžiama be raštiško savininko leidimo naudoti ir/ar platinti šioje interneto svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją žiniasklaidos priemonėse bei kitose interneto svetainėse.