Turtingas laisvalaikis kartu

Keramika A.K.

Keramikos Dienos Centre AK

Čia Jūsų  laisvalaikis bus turiningesnis!

Pajausdami natūralias medžiagas, žaisdami su jomis, vaikai įsijaučia į veiklą, atsipalaiduoja. 

Tai valandėlė terapijos, kuri leidžia nukeliauti į savo sukurtą pasaulį.

3 – 4 m. Vaikams 

Laikas bendravimui, naujų potyrių, gebėjimų įgijimui.

Sustokime bėgti  ir valandėlę skirkime savo mažiesiems.  Praleiskite laiką kūrybingai.  Lipdykime, konstruokime, dekoruokime visi kartu. Mažieji keramikai susipažins su stebuklingu keramikos pasauliu. Keliausime į gyvūnijos, augalijos pasaulį, susipažinsime su formų ir spalvų gausa. Lipdydami mankštinsime pirštukus, taip lavindami savo kalbą. Sukurtus darbelius dekoruosime spalvomis. O jei susirinkę tą dieną labiau norėsime pažaisti, taip ir padarysime, nes čia mes esame laisvi, o kūrybinė veikla vyksta su įkvėpimu.  Vieną kartą per mėn. molį keičiame į teptuką ir leidžiamės į dailės pažinimą.

4 - 7 m. Vaikams

Čia mes galime sužinoti, žaisti ir eksperimentuoti.

Mes paūgėję ir gebame jau daug dalykų. Lipdome jau be suaugusių pagalbos. Kuriame ir aiškinamės įvairias temas.  Aptariame mums rūpimas problemas. Jaukūs pasišnekėjimai neatsiejama užsiėmimų dalis. Kaip ir muzika, kuri mums padeda susikaupti, o kartais įkvepia naujoms idėjoms. Čia mes stengiamės suprasti supančią aplinką – gyvūniją ir augaliją, šalis ir jų papročius, šventėmis.  Čia smagu, nes mes visi esame šaunūs. Vieną kartą per mėn. molį keičiame į teptuką ir leidžiamės į dailės pažinimą.

7 – 18 Vaikams

Jei ieškote veiklos kurioje norėtumėte save realizuoti, keramika būtent tai.

Čia galite konstruoti , eskizuoti, lipdyti ir fantazuoti, lieti formas, dekoruoti ir glazūruoti. Ir dar daug daug visokiausių dalykų kurie telpa į žodį keramika.  Čia mes esame visi skirtingi, ieškantys savo atradimo, bet taip pat esame komanda. Draugiškai patariame, padedame, vertiname ir įsivertiname. Vyresniukai padeda mažesniems, mažieji mokosi iš didesnių. Kartu aptariame rūpimus klausimus, diskutuojame. Analizuodami meno pasaulį, augame ir tobulėjame.

Čia mes šeima -  keramikos šeima.

Suaugusiems
   Dar neradote sau artimo būdo atsipalaiduoti, keramika tai tikrai gali... Keramikos procesas toks įvairus, nuo molio paruošimo iki darbų dekoravimo, viską galimą išbandyti ir atrasti save. Jūsų rankomis sukurti keramikos gaminiai, papuoš namus, o gal taps jaukia dovana artimiesiems.
Trūksta minčių savo šventei? Užsukite pas mus ir kartu sukursime gražiausią šventę:
Šeimos valandėlė, gimtadienis, mergvakaris, darbo kolektyvų susiėimas ar tiesiog geras laiko praleidimas su draugais. Laukiame Jūsų prisijungiant prie mūsų.


Keramikos dienos centras AK įsikūręs putvinskio g.42 (priešais BLC, GK galerijos patalpose).

Būtina išankstinė registacija tel. 860057124

Visos reikalingos priemonės (dažai, popierius, molis,dirbinių degimas ir kt.) įskaičiuotos į kainą.)    

       

  Mėnesio kaina vaikams – 23€ (1k./sav. Užsiėmimas iki 1,5val.)

            Šeimos nariams – nuolaida 10 %    

                                                Mėnesio abonentas suaugusiems 34€ (1k./sav. Užsiėmimas 2 val.)

Vaikams keramika - kaip žaidimas. Bet taip pat kūrybinga ir daug naudos teikianti veikla. Keramikos būrelio programa ikimokyklinio ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams naudingas nes, lavina smulkiąją motoriką, o tuo pačiu  kalbą, erdvinį suvokimą, dydžio, apimties nustatymą, skatina vaizduotę, kūrybiškumą, spalvinį jautrumą ir žinoma kantrybę, nes darbelis turi būti nulipdytas technologiškai ir kruopščiai padengtas spalva. O kur dar socialiniai įgūdžiai, kuriuos tobuliname aptardami darbelius, padėdami vieni kitiems, diskutuodami aktualiomis temomis.  

Mažieji menininkai keramikos būrelį  lanko su dideliu noru ir užsidegimu. Užsiėmimuose visada bandom sukurti ir sužinoti kažką naujo. Pažvelgti iš arčiau į pasakų personažus, augalijos ir gyvūnijos pasaulį, lietuvių liaudies šventes ir papročius, ornamentu, simbolių reikšmėms ir dar daug daug kitų dalykų. Mokslo metų eigoje organizuojame parodėlę ugdymo įstaigoje. Savo rankomis sukuriame suvenyrus didžiosioms metų šventėms. Vyresnieji keramikai dalyvauja šalyje vykstančiuose vaikų keramikos konkursuose.

 Visada džiugu matyti susižavėjimo ir atradimo džiaugsmą jų akyse. Manau kiekvienam iš jų keramika tampa veikla, kuri suteikia neribotą kūrybos laisvę: kur galima kurti viską apie ką svajoji, su kuo nori žaisti ir kur nori atsirasti. Tik čia viskas įmanoma (svajokime kartu!).Visos teisės priklauso www.keramikaak.lt. Draudžiama be raštiško savininko leidimo naudoti ir/ar platinti šioje interneto svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją žiniasklaidos priemonėse bei kitose interneto svetainėse.