Turtingas laisvalaikis kartu

Keramika A.K.

Seminaras - Lėlių gamyba su Sigute Ach


 Spalio mėn., Keramikos dienos centre AK svečiuosis garsi dailininkė, knygų iliustratorė ir rašytoja Sigute Ach. Dailininkė supažindins su savo kūryba ir atskleis kaip gaminamos lėlės. 

Lėlė – tai visų pirma pokalbis su savimi. Vėliau tai – modeliavimas, atradimas ir kūrybos džiaugsmas.  Registracija vyksta el. paštu ir telefonu
(vietų skaičius ribotas) 

                                                                                               Skaityti daugiau

Sigutės Ach lėlės

Sezono atidarymas Keramikos dienos centre AK


 Jau greitai (2017.09.29) 18 val. organizuojamas seminaras sezono atidarimui      Mandalų piešimas spalvotu smėliu. Kurdami asmeninę spalvoto smėlio mandalą mokysitės suprasti jos simbolinę kalbą, o kartu geriau pažinti  savo vidinį pasaulį. Užsiėmimą ves psichologė, meno terapeutė Aušra Šumakarienė. Registracija vyksta el. paštu ir telefonu.  
(vietų skaičius ribotas) 

Skaityti daugiau


Svečiuose Nomeda Marčėnaitė

2016 02 mėn. Keramikos dienos centre AK neeilinė asmenybė, keramikos profesionalė, ir puiki menininkė Nomeda Marčėnaitė.
Kviečiame susipažinti, praleisti popiete kartu ir pasisemti naujų kūrybinių idėj
Nomeda Marčėnaitė

Skaityti daugiau

Seminarai moterims, kūrybiški seminarai,

Visos teisės priklauso www.keramikaak.lt. Draudžiama be raštiško savininko leidimo naudoti ir/ar platinti šioje interneto svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją žiniasklaidos priemonėse bei kitose interneto svetainėse.