Turtingas laisvalaikis kartu

Keramika A.K.

Sigutė Ach – dailininkė iliustruotoja, Lietuvoje žinoma jau daugiau nei 20 metų, mylima ne tik už simpatiškus sparnuotus personažus, bet ir už nuostabius romantiškus tekstukus, šildančius širdis ir vaikams, ir suaugusiems.

Nuo 1995 m. Sigutė Ach piešia, iliustruoja ir kartais rašo knygas vaikams, piešia atvirukus, kuria ir veda edukacines programas, dalyvauja meniniuose ir kultūriniuose projektuose. 

Keramios dienos centre AK  dailininkė supažindins su savo kūryba. Turėsime galimybę bendrauti su neeiline asmenybę ir žinoma išmokti unikalių lėlių gamybos suptilybių.

Seminaro metu sukuriama mini lėlytė su polimerinio lėlių porceliano veidu. Tai dailus rankdarbis, nereikalaujantis didelių nagingumo įgūdžių, o rezultatas – labai graži mergaičiukė, kuri gali jaukiai įsitaisyti Jūsų namuose.


Lėlė – tai visų pirma pokalbis su savimi. Vėliau tai – modeliavimas, atradimas ir kūrybos džiaugsmas.

Į šį užsiėmimą reikia atsinešti 2–3 litrų tūrio maišelį, pilną įdomių audinio atraižėlių (labai tinka atkirptos jau nebereikalingų rūbų dalys), sagučių, smulkių tekstilei skirtų aksesuarų, galanterijos detalių. Visko, ką metų metus laikome nedidelėse adatų ir sagų dėželėse.


lėlių gamyba  lėlių gamybos kursai Kaune Rankų darbo lėlės

Visos teisės priklauso www.keramikaak.lt. Draudžiama be raštiško savininko leidimo naudoti ir/ar platinti šioje interneto svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją žiniasklaidos priemonėse bei kitose interneto svetainėse.