Turtingas laisvalaikis kartu

Keramika A.K.

 2017 Vasarį Keramikos dienos centre AK neeilinė asmenybė, keramikos profesionalė, ir puiki menininkė Nomeda Marčėnaitė.
Kviečiame susipažinti, praleisti popiete kartu ir pasisemti naujų kūrybinių idėjų.
Nomeda Marčėnaitė
- "Drąsiai galiu pasakyti, kad atėjusios į porcelianinių puodelių dekoravimo užsiėmimą, namo parsinešite unikalų, savo rankų darbo puodelį. Ir, tarsi, tuo jau turėtų būti viskas pasakyta. Bet čia tik fasadinė dalis, po kuria slypi trijų valandų kelionė į save. O toje kelionėje, lyg Alisa stebuklų šalyje, susitiksite fantaziją, kūrybingumą, svajones, save mažą ir drąsią, susidraugausite su savo mūzomis. Po šio karto vis norėsite pakartoti nuotykį ir vedlio jau nebereikės.
Kviečiu Jus, Mielosios, į pasimatymą. Kuomet visas laikas bus skirtas gražiems ir jaukiems dalykams, smagioms kalboms ir prasmingai veiklai.
Paleisim į laisvę savo vidines burtininkes, raganas ir elfes, o vakarėlio pabaigoje susitvarkysim išdavikiškai išsidraikiusius plaukus, susikaišysim marškinėlius ir grįšim į savo šeimas pailsėjusios, atgavusios jėgas, lyg vilkės pasilaksčiusios mėnesienos nušviestame miške.
Namo parsinešite nuostabaus grožio Jūsų dekoruotus puodelius ir šeiminykščiai galės tik nujausti kokia graži buvo Jūsų dvasinė kelionė į savo pačių vidines menininkes.
Pasižadu palaikyti kiekvieną prisibijančią, netikinčia savo gebėjimais, kol neliks nė vienos abejojančios moteriška kūrybine galia.
Iki pasimatymo!"

Akimirkos

 Puodeliavimas su Nomeda Marčėnaite Kaune  Kursai moterims, laisvalaikis, seminarai Kaune  Laisvalaikis moterims, edukacijos, seminarai   Seminarai moterims, kūrybiški seminarai,


Visos teisės priklauso www.keramikaak.lt. Draudžiama be raštiško savininko leidimo naudoti ir/ar platinti šioje interneto svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją žiniasklaidos priemonėse bei kitose interneto svetainėse.